Maszyna promocyjna Sony i Ubisoftu najbardziej podkreśla zalety sterowania wirtualnymi żołnierzami za pomocą kontrolera SIXAXIS. Dzięki niemu przyjemność i płynność grania ma być o wiele większa niż na pozostałych platformach. Warto jednak dodać, iż posiadacze PS3 dostaną także 14 nieznanych dotąd map dla trybu wieloosobowego. Na każdej z nich bawić może się maksymalnie szesnastu graczy. Oprócz tego obiecano nam także, iż w pełnej grze znajdą się dwa nowe rodzaje rozgrywki coop (Evasion oraz Exfiltration). Czy to wystarczy by skusić graczy na tytuł, który swą premierę na Xboxie 360 miał w marcu tego roku? Jak zawsze zadecydujecie o tym wy stojąc przed półką z grami na Playstation3.
Niezle. . wszystko to za co na xbox live trzeba doplacic i wiecej. . . Ale zobaczymy jak wyglada sam port
supcio hm. . . moze kupie na allegro lol jak wyjdzie albo kupie LAIR ps3 zadzi!!
Następny fanatyk
Ja tam czekam na port gry na PC, pograłbym sobie w coś taktycznego. Chyba zaraz na półce będę szukał Rainbow Six Black Thorn czy jakąś inną gierkę z tej serii ^^
Rybisiu, jeśli chcesz pograć, w graw2 na full to pewnie upgread komputera jest pewny ale jeśli masz zamiar pograć taktycznie i dla ciebie liczy się miodnośc gry a nie grafika to powinna ci ruszyć pomimo tego że nie wiem jaki masz komputer. Sam sobie chyba kupię, Graw2 bo ładnie wygląda nie tylko w sensie graficznym.
Raczej tak, GRAW demo na średnich ustawieniach elegancko mi się grało. A GRAW2 faktycznie ładnie wygląda. PS: Znalazłem Rainbow Six Black Thorn ^^ trochę się nagówkuję przez ten wieczór.
Ja właśnie skończyłem w wersji na X360. Trzeba przyznać, że kawał solidnej rozrywki. Nie można nie zwrócić uwagi na świetny dźwięk w DD. Jak coś wybucha, to naprawdę można to poczuć. Szkoda tylko, że jak to z grami na Xboxa – króciuchna. . .
A możesz mi coś Adam powiedzieć o wybuchach? Bo podobno w tej części zostały poprawione. I Fala uderzeniowa wpływa bardziej na otoczenie. I nie wiem teraz czy to mit czy prawda
Coś mi się wydaje, że te „exclusivy” z PS3 będzie można nie długo kupić na marketplace
Rybisiu to prawda że wybuchy są efektowne ale polecał bym ageia physx karta która generuje wybuchy właśnie itp ale pewnie te nowe karty ze stajni geforca i radka mają takie pierdoły.
Ta karta fizyki to ściema jest, jak się ją kupi to w GRAW jedynie co się zmieniło to to że były ładniejsze wybuchy i gra dostawała 10 fps w plecy. A tak to nic na rozgrywkę nie wpłyneło. Gefforce 8800 ma zjunikowane schadery które też odpowiadają za fizykę, ale już nie ma to takiego potencjału jak Ageia, kto wie może w przyszłości ta karta do czegoś się przyda.